Dzierżawa urządzeń - Kseromark.

Przejdź do treści

Menu główne:

Dzierżawa urządzeń

Forma dzierżawy jest ekonomiczną i wygodną alternatywą dla kupna urządzenia. Klient nie ponosi kosztów zakupu kserokopiarki czy urządzenia wielofunkcyjnego, potem kosztów przeglądów, napraw, zakupu tonerów oraz niezbędnych części zamiennych. Całą obsługą serwisową zajmuje się Kseromark. Oferujemy dwie formy dzierżawy: standardową oraz z czytnikiem kart.  Najczęściej klienci wybierają niezawodne urządzenia marki Ricoh.

Standardowa dzierżawa

Nasza oferta zawiera gamę urządzeń dostosowanych do Państwa wymagań. Są to urządzenia przeznaczone do małych biur, jak również mające zastosowanie w dużych korporacjach. Nasze kserokopiarki mogą spełniać funkcję drukarki, skanera sieciowego oraz faxu. Dzierżawimy urządzenia monochromatyczne lub kolorowe. Oferowane urządzenia mogą być wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów, elektroniczny sorter, moduł druku/kopiowania dwustronnego. Specyfikacja techniczna ustalana jest indywidualnie z klientem. Na życzenie wprowadzamy również kody dostępu dla użytkowników – jeśli specyfika pracy tego wymaga.

W ramach standardowej dzierżawy zapewniamy bezpłatnie:
   • urządzenie gotowe do pracy wraz z jego dostawą i instalacją
   • szkolenie pracowników
   • materiały eksploatacyjne i tonery, części zamienne
   • obsługę serwisową (wymiany części, naprawy wraz z dojazdem)

Miesięczny czynsz za urządzenie wynosi od 70 zł, w czynszu zawsze zawarta jest określona ilość kopii (od 2000 kopii A4). Cena netto za kopię A4 już od 3 groszy. Nie pobieramy kaucji a umowę można zawrzeć na dowolny okres czasu. Szczegółowe warunki finansowe zależą od specyfikacji technicznej urządzenia.

 Dzierżawa z czytnikiem kart

Ta forma dzierżawy jest chętnie stosowana przez uczelnie i szkoły, gdzie każdy z użytkowników sam płaci za wykonywane kserokopie. Korzystanie z takiego samoobsługowego urządzenia jest możliwe poprzez  wykorzystanie kart magnetycznych (jedno lub wielorazowych) z zapisaną liczbą kopii.

Oferujemy urządzenia samoobsługowe, intuicyjne w obsłudze, dostępne dla wszystkich - uczniów, studentów czy nauczycieli. Jest to duże ułatwienie dla użytkowników. Do dzierżawionych  kserokopiarek dostarczamy karty, które mają zakodowaną określoną ilość kopii - papierowe czyli jednorazowe lub plastikowe - wielorazowe. Na życzenie klienta oferujemy karty z inną niż  standardowe ilości impulsów - w zależności od potrzeb i specyfiki pracy. Najchętniej wybierane karty mają 50, 100 oraz 200 impulsów (kopii A4).

     W ramach dzierżawy zapewnimy bezpłatnie:
        • urządzenie gotowe do pracy wraz z jego instalacją
        • materiały eksploatacyjne i tonery
        • niezbędne części zamienne
        • papier kserograficzny
        • obsługę serwisową (wymiany części, naprawy)

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego